Menu

Hakkımızda

Vamates

Vamates

Tesisat Teknolojileri

2010 yılında Vamates markasıyla Bursa'da faaliyetlerimize başladık.

Ağır endüstri tesislerinin ihtiyaç duyduğu tesisat malzemeleri başta olmak üzere tüm teknik malzemelerin tedariğini, en kısa sürede, en yüksek kalite ve en uygun fiyata gerçekleştirmeyi amaç olarak belirledik.

Bu amaçla, müşterilerimizden gelen taleplere en iyi şekilde cevap verebilmek için, kalitesi ile tüm dünyada ön plana çıkan üreticilerin distribütörlüğünü ve bayiliğini üstlendik.

Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda endüstriyel tesis yatırımında tedarikçi olarak görev aldık.

Günümüzde Vamates olarak, Türkiye, Türk Cumhuriyetleri, Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde endüstriyel ürünler pazarlayan, sahip olduğumuz teknik bilgi ve deneyim ile hizmet verdiğimiz sektörlerin ihtiyaçlarına hızlı çözümler üreten, yenilikçi ve kalite odaklı bir firma konumundayız.

Portföyümüzde bulunan, dünyanın her noktasındaki tedarikçilerimizin binlerce ürününü, teknik ekibimizin detaylı analizleri ile tedarik ederek, müşterilerimizin projelerinde ortaya çıkan özel ihtiyaçlarına, tam zamanlama ile destek sağlayabilmekteyiz.

Alanında tecrübeli geniş kadromuz, güçlü stok altyapımız ve uluslarası tedarik ağımız ile tüm müşterilerimize, doğru ürünü rekabetçi fiyat ve hızlı tedarik süresi ile temin etmekteyiz.

 

Değerlerimiz


Müşteri odaklıyız
Yenilik odaklıyız
Kalite odaklıyız
Çözüm odaklıyız
Çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize, çevreye değer veririz.

 

Vizyonumuz


Türkiye ve yurtdışındaki endüstriyel tesislere, dünya standartlarında nitelikli ürün tedariği yapan lider kuruluş olmak.

 

Misyonumuz


Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en üst kalite ve standartlardaki doğru ürünleri, en uygun ve ekonomik çözümler ile sunarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.